-Jetë dhe Stil

Ja pse një burrë i vërtetë se gënjen kurrë gruan që do


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:15 - 23/11/15 |
root

Ka shumë djem dhe shumë pak burra. Ata që janë vërtetë të tillë nuk e lëndojnë kurrë partneren e tyre.

  1. Një mashkull i vërtet është shumë i qëndrueshëm emocionalisht.
  2. Meshkujt e vërtetë mposhtin edhe dëshirat e tyre seksuale
  3. Meshkujt e vërtetë nuk dalin me femra që si duan
  4. Janë shumë të respektueshëm
  5. Meshkujt e vërtetë nuk do ta lëndonin kurrë gruan që duan
  6. Ata arrijnë ta dallojnë kush është e rëndësishme dhe kush jo në jetën e tyre
  7. Nëse vendosin të ndahen nuk largohen pa u sqaruar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas