-Teknologji

Ja cilin profil nuk e bllokoni dot në Facebook


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:41 - 11/09/18 |
b.f

Sigurisht që opsionin bllok e kemi përdorur të gjithë,për një arsye apo tjetër.
Por a e dinit që egziston një profil të cilit ju nuk mundeni dot ti beni bllok ne Facebook?

Bëhet fjalë për krijuesin e vetë kompanisë, Mark Zuckerberg. Nëse shkoni tek profili i tij dhe mundoheni ti bëni bllok do tju dalë një tabelë duke treguar që është ë pamundur opsioni bllok. Kjo tabelë nuk del gabimisht por opsioni bllok nuk ka efekt mbi Zuckerberg.

Pas