-Jetë dhe Stil

Ja çdo të thotë të jetosh një javë si Kylie Jenner


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 26/11/15 |
root

Kjo vajzë që shihni në video ka jetuar një javë si e vogla e familjes Kardashian, Kylie Jenner. Adoleshentja ka pohuar se ajo dhe Kylie bëjnë jetë shumë të ndryshme nga njëra-tjetra, por ajo vendosi ta merrte si sfidë jetësën si një nga vajzat më të ndjekura në Instagram (Kylie Jenner është personi i 8-të më i ndjekur në botë).

Si fillim vajza filloi me transformimet në look, duke lyer flokët, duke vendosur thonj fallco, duke ndryshuar stilin e të veshurit dhe ja gati për … selfie…

Pas një jave ajo është shprehur se “ne mendojmë që personazhet publik janë të lumtur me jetën vanitoze që bëjnë, por në të vërtet nuk është aspak e tillë. Kjo javë si Kylie Jenner për mua ishte shumë e lodhshme”, thotë ajo për Cosmoplitan.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas