Aktualitet

ISIS kercenon Romen, Londren dhe Uashingtonin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 04:00 - 15/11/15 |
b.f

Pas sulmeve tragjike ne Paris, ISIS ka derguar paralajmerime kercenuese edhe per sulme te ngjashme ne Rome, LOnder dhe Uashington.

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas