Aktualitet

ISIS gati të sulmojë New York-un


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:58 - 19/11/15 |
root

Një video që ka qarkulluar të mërkurën, tregon se terrorsitët e ISIS janë gati të sulmojnë New Yorkun. Në këtë video ata kanë treguar pamje nga Time Square dhe kanë premtuar se aty do të bëhet një terror dhe skandal i vërtetë, duke e shkatërruar totalisht atë.

Sipas Buzz Feed policia amerikane thote se deri tani nuk po duket asnjë kërcënim i terroristeve. Le të shpresojmë mos të kemi një masakër të dytë nga ISIS.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas