Aktualitet

Parlamenti 1 minutë heshtje për viktimat e Parisit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:20 - 19/11/15 |
b.f

TIRANE- Me kërkesë të kryetarit të grupit parlamentar të PD, Edi Paloka, parlamenti shqiptar ka mbajtur një minutë heshtje për viktimat e sulmeve tragjike në Paris, mbrëmjen e së premtes së 13 nëntorit. Në seancë mungojnë Rama dhe Meta.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas