InstaBIZ

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian shpall fejesën: Ajo është e duhura!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:14 - 12/11/19 |
xhu lia

Ish-bashkëshorti i personazhit të njohur televiziv Khloe Kardashian, ka shpallur fejesën me partneren e tij të re Sabrina Parr.

Lamar Odom ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet me partneren e tij dhe shkruan se së shpejti ajo do të marrë mbiemrin e tij.

“Ju prezantoj me të fejuarën time. Shumë shpejt znj. Parr-Odom. Ajo është e duhura”,-ka shkruar ai. Gjithashtu Sabrina ka publikuar foton e unazës me gurë diamanti.

Lamar ka qenë i martuar me Khloe Kardashian që prej vitit 2009 deri në vitin 2013. Pas divorcit ata kanë ruajtur një marrëdhënie mjaft të mirë me njëri-tjetrin./Opinion.al/

Pas