InstaBIZ

Interneti po zien, a janë fejuar Ashley Benson dhe Cara Delevingne?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:41 - 10/07/19 |
el ida

Më 13 qershor u zbulua se aktorja Ashley Benson dhe modelja Cara Delevingne çuan lidhjen e tyre në një stad tjetër, duke nisur bashkëjetesën por duket se kohët e fundit kemi të reja të tjera nga marrëdhënia e tyre.

Ditën e sotme në internet po qarkullojnë disa foto ku në dorën e Cara duket qartë një unazë fejese. Vajzat shfaqen më të dashuruara se kurrë dhe thuhet se propozimi ka ardhur pas pushimeve të tyre në Francën Jugore, në Saint Tropez.

Vajzat nuk kanë reaguar ende rreth këtyre lajmeve, megjithatë interneti po zien dhe të gjithë janë të sigurtë se ato janë fejuar.

Dyshja e kanë nisur marrëdhënien e tyre rreth 1 vit më parë, por vetëm në muajin qershor pranuan se ishin marrëzisht të dashuruara kur Cara postoi një video duke u puthur me të dashurën e saj në llogarinë e Instagram-it./Opinion.al

Pas