-Teknologji

Instagram realizon updatin e radhës, e keni pritur të gjithë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:40 - 10/09/18 |
b.f

Të enjten Instgram solli një update të ri për të gjithë adhuruesit dhe përdoruesit e emojeve.Automatikisht kur hyni në seksionin e komenteve sipër tastierës do ju shfaqen emojit më të përdorur.

Ky opsion nuk do të shfaqet kur jeni duke bërë rëply ose kur po vendosni një caption për foton tuaj.

Instagram shprehet se ky update do të kursej kohë
dhe momentalisht funksionon per Android dhe IOS nëse keni shkarkuar versionin e fundit të instagramit.

Pas