-U tha në Opinion

Inceneratorët, Kryemadhi: Ahmetaj nuk ka firmosur, është frikacakë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:42 - 03/03/21 |
Opi Nion

Monika Kryemadhi, Kryetarja e LSI e ka cilësuar ministrin e rindërtimit Arben Ahmetajn frikacak, pasi nuk ka firmosur në kontratat për inceneratorët.

Kryemadhi tha në emisionin “Opinion” se “atij që i duket vetja gangster ikën e ha, sepse është një fjalë e urtë që dhe firmën mos e vendos vend e pa vend.”

Pjesë nga intervista

Kryemadhi: Nga ditë e diel më thënë të drejtën…

Fevziu: Ke ndërruar mendim për Arben Ahmetajn?

Kryemadhi: Nuk është se kam ndryshuar shumë, por të paktën ka qenë i rregullt me letra, frikacakë.

Fevziu: Pse të jesh i rregullt me letra quhesh frikacakë?

Kryemadhi: Atij që i duket vetja gangster ikën e ha, sepse është një fjalë e urtë që dhe firmën mos e vendos vend e pa vend./ Opinion.al

Pas