Aktualitet

Ilir Meta shkon në selinë blu, takim me Sali BerishënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 26/10/22 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është takuar këtë të mërkurë me kreun e PD Sali Berisha.

Mësohet se ka qenë Meta ai që ka shkuar në selinë blu, ku po zhvillohet takimi.

Ky takim vjen pasi presidenti dekretoi 14 majin 2023  si datë për mbajtjen e zgjedhjeve vendore, ndërsa dy liderët kanë folur në deklaratat e tyre për bashkëpunim në këto zgjedhje.

Kujtojmë se ky është takimi i dytë që Meta dhe Berisha zhvillojnë në selinë blu.

Pas