Sociale

I zbuluan tradhëtinë/ Nusja përballet me vjehrrën: Të ardhtë nga Zoti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:48 - 30/05/22 |
Opi Nion

Pas rrëfimit të 20-vjeçares që u kap në shtratin bashkëshortor me të dashurin nga vjehërrit ka ardhur edhe reagimi i vjehrrës.

Vjehrra e nuses nga Librazhdi ka thënë në news 24 se ka dy vjet e gjysmë që jeton me të renë ndërsa ka theksuar se nuk e di kush ja ka marrë videot nga celulari dhe i ka publikuar në portale.

“Nuk e di se kush i ka marrë videot nga celulari. Vetë nuk jam mirë fare. E kam dashur si vajzën time. Kam dy vjet e gjysmë që rrimë bashkë. Djali jonë punonte jashtë dhe ai do ta merrte atje në gusht. Herën e parë i thash që u hap dera, ajo ma mohoi. Herën e dytë dëgjova zhurmë lartë dhe sërish i thash”, tha vjehrra duke theksuar se ajo e dinte që nusja e djalit kishtenjë lidhje jashtëmartesore.

“Mesazhi që kam për të është se përse ma bëri atë? Pyeta çunin dhe ai më tha që nuk kemi probleme bashkë”, tha ajo.

Ndërkohë, nusja ndërhyri live duke thënë se ata duhej të kishin turp pse e filmuan.

Nusja: Vjehrrës sime dua t’i them pse ma bërë atë gjë, s’ke turp.

Vjehrra: Turpin e ke vet që fute atë tjetrin në shtëpi.

Nusja: Tani pse ma bëre atë gjë, thjesht bisedonim, por ke për ta parë nga Zoti kaq po të them.

Vjehrra: Po të kem hile unë e shoh nga Zoti, dëgjove?

Nusja: Zoti është i madh.

Pas