Aktualitet

I vuri flakën barishteve, 68-vjeçari merr flakë vetë dhe humb jetënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:43 - 16/06/22 |
Opi Nion

Një 68-vjeçar duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:55, në fshatin Goriçaj, Divjakë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Divjakë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:55, në fshatin Goriçaj, Divjakë, shtetasi M. N., 68 vjeç, dyshohet se duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas