Kronikë

I ra infarkt duke notuar dhe u mbyt, vdes 53-vjeçari në plazhin e PalasësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:38 - 30/06/22 |
Opi Nion

Një 53-vjeçar ka humbur jetën duke notuar në plazhin e Palasës këtë mëngjes.

Sipas bluve të Vlorës, shtetasi F. N., 53 vjeç, duke notuar në plazhin e Palasës, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë.

Sot, rreth orës 08:00, shtetasit F. N., 53 vjeç, duke notuar në plazhin e Palasës, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas