Kronikë

I mori gruas varëset e floririt me dhunë nga qafa, arrestohet 40-vjeçari


               Publikuar në : 11:03 - 20/07/19 |
Geljano Fataj

Një 40-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit. Mariglen Lamaj u arrestua menjëherë pasi i kishte marrë me forcë nga qafa, dy varëse floriri një gruaje në lagjen “Bishanak”.

Pasi gruaja njoftoi policinë, efektivët u vinë në ndjekje, ndërsa pas disa minutash është bërë arrestimit.

40-vjeçarit në momentin e kapjes ju gjetën edhe dy varëset e floririt. Po sipas policisë ai dyshohet për të paktën 8 vjedhje të tjera, të motoçikletave dhe biçikletave në qytetin e Fierit./ Opinion.al

Pas