InstaBIZ

I krahasojnë të dashurën me ish-bashkëshorten, reagon aktori i njohur


               Publikuar në : 19:03 - 25/01/20 |
xhu lia

Pas një muaj ndarje çifti i showbizit botëror Channing Tatum dhe Jessie J u rikthyen sërish bashkë, madje shfaqen më të dashuruar se kurrë.

Tatum ka publikuar një foto me këngëtaren ku duken mirë në krahët e njëri-tjetrit mirëpo ndjekësit nuk e kanë menduar kështu. Një prej tyre i ka shkruar aktorit se dukej më mirë me ish-bashkëshorten e tij, aktoren Jenna Dewan.

Ndonëse ai nuk replikon gati asnjëherë në rrjete sociale këtë herë nuk është përbajtur ndaj këtij krahasimi të të dashurës aktuale me ish-bashkëshorten.

“Pse nuk merresh më mirë me gjërat e tua dhe të mendosh për to? Nëse nuk bëhesh dot gjë tjetër veçse një njeri që nxjerr urrejtje në faqen time dhe nuk mbështet njeriun që Jess është, atëherë ik që këtu! Askush s’të do këtu. Veçanërisht unë! Unë s’kam parë njeri më të bukur dhe të mrekullueshëm dhe për më tepër njeri kaq të veçantë sa është Jess-i. Dhe po, përfshi dhe ish-in tim këtu! Më vjen keq për mendimin tënd, por çfarë thashë është fakt!” – shkruan Channing.

Pas këtij komenti aktori nuk e ka lënë me kaq dhe ka vijuar të theksojë se e dashura e tij aktuale është më e mira, për këtë fakt sipas tij nuk pranon asnjë kundërshti.

“Të jem i qartë për të gjithë ata të tjerët që vdesin të prishin momentin me fjalë të tilla. Jenna është e bukur dhe e mrekullueshme në mënyrën e saj. Kjo s’do të thotë që është më e mirë apo më e bukur se dikush tjetër. Bukuria nuk është e matshme. Qëndron në syrin e atij që e sheh! Kështu që ndërkohë që ju bëni të tilla komente dhe thoni budallallëqe, unë do shijoj natën me zonjushën time të bukur!,”-shkruan Channing Tatum./Opinion.al/

Pas