Te Fundit

I dashuri i Lori Hoxhës ndan foton intime dhe i bën dedikimin më romantik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:04 - 19/10/18 |
el ida

Vis Bajraktari dhe Lori Hoxha në syrin e publikut janë një nga dyshet më të komentuara. Por me siguri na bën përshtypje të gjithëve fakti se pse këta dy personazhe nuk e kanë pranuar asnjëherë për publikun se kanë një lidhje sentimentale.

Edhe pse shpesh janë kapur mat së bashku në momente realisht të ëmbla, këtë herë ka qenë Vis Bajraktari i cili në Instagram ka postuar një foto teksa ndodheshin në një jet privat për një udhëtim.

Me Lorin në prehër duket se Visi e ka shijuar tej mase këtë udhëtim.

“Zemra ime shkon lart e poshtë sa herë të shoh ty”, shkroi ai krahas fotos.

Pas