InstaBIZ

I dashuri i Dua Lipës dha lajmin e mirë, këngëtarja së shpejti në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:39 - 24/04/19 |
el ida

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew, ka fituar zemrat e shumë shqiptarëve, ndaj një numër i konsiderueshëm i ndjekësve të tij në rrjetet sociale janë nga Shqipëria.

Së fundmi ai u pyet nga një prej tyre, nëse e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë dhe Isaac habiti më përgjigjen duka na dhënë padashur një lajm të mirë.

“Dy herë, së shpejti bëhen tre”, tha kuzhinieri, në videon e publikuar në Insta Story, ndërkohë që më pas bëri simbolin e njohur të shqiponjës me duar.

Me këtë përgjigje fansat e Duas kuptuan që  ajo do të vijë së shpejti në Shqipëri, e shoqëruar nga personi i saj i zemrës./Opinion.al

Pas