Kronikë

Humb kontrollin e motorit dhe përplaset me shtyllën, vdes 40-vjeçari në Lezhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:15 - 15/05/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shënkoll, ku një person ka humbur jetën.

Paraprakisht është bërë e ditur se një 40-vjeçar ka humbur kontrollin e motorit dhe është përplasur me një shtyllë.

Si pasojë e përplasjes së fuqishme ka humbur jetën drejtuesi i motomjetit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas