Kronikë

Humb jetën 61-vjeçari në Elbasan, rrëshqiti teksa hidhte mbeturinat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:15 - 21/01/22 |
Opi Nion

Një 61-vjeçar ka humbur jetën në Elbasan. Policia bën me dije se dyshohet se duke hedhur mbeturinat tek koshi i plehrave ka rrëshqitur dhe ka gjetur vdekjen.

Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 21:06, ndërsa viktima është identifikuar me inicialet Q.K., banues në lagjen 28 Nëntori.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas