Kronikë

Shpërthim eksplozivi në derën e një banese në Fushë-Krujë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:47 - 21/01/22 |
Opi Nion

Një shpërthim eksplozivi është raportuar mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë.

Sipas informacioneve, nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Lënda eksplozive ishte vendosur në portën e një objekti tre katesh, ku banon Naim Stafuka.

Deri më tani ende nuk dihen shkaqet e këtij shpërthimi. Ndërkohë, grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë./ Opinion.al

Pas