-U tha në Opinion

Hoxha: Për një vrasje në Guajakil, pagesat 100-500 dollarëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:54 - 26/09/22 |
el ida

Gazetari Artan Hoxha ka treguar në emisionin “Opinion” përvojën e tij në Ekuador dhe Kolumbi dhe informacionet që qarkullojnë mbi grupet shqiptare të vendosura atje.

Ndër të tjera Hoxha ka qenë edhe në lokalin në Guajakil, ku më herët u vra Ergys Dashi.

Referuar vrasjeve, Hoxha tha se në Guajakilpër të kryer një vrasje pagesat shkonin nga 100 në 500 dollarë./Opinion.al

Pas