-Jetë dhe Stil

Horoskopi për sot, 9 dhjetor 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:08 - 09/12/22 |
Opi Nion

Dashi

Për sa iu përket çështjeve të zemrës, gjithçka do ndryshojë që të premten. Do keni më tepër nevojë për qetësi në jetën në çift dhe do bëni më shumë tolerime sesa mendonit.

Demi

Ndikimi i Venusit do jetë mjaft pozitiv gjatë kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Klima do jetë më e ngrohtë dhe më harmonike sesa ju e mendonit. Të premten do jetë ditë e mirë.

Binjakët

Jeta juaj sentimentale do jete me e këndshme dhe me e bukur gjate kësaj dite. Do jeni me humor shume te mire dhe do përjetoni emocione te mëdha pranë atij qe doni.

Gaforrja

Mos kërkoni të dominoni të premten në jetën tuaj në çift sepse do keni mosmarrëveshje me partnerin. Bëjini rezistence ndikimit pervers të Jupiterit.

Luani

Jeta juaj në çift do jetë mjaft e animuar gjatë kësaj dite. Do bashkëpunoni për gjithçka dhe do e respektoni mendimin e tjetrit. Nëse vazhdoni në këtë rrugë shume shpejt do ketë martesë.

Virgjëresha

Urani premton jo vetëm sensualitet dhe ngrohtësi në jetën në çift, por gjithashtu qëndrueshmëri dhe besnikëri. Do e kuptoni më në fund se ju dhe partneri jeni berë për njeri-tjetrin.

Peshorja

Mos luani me ndjenjat e partnerit tuaj gjatë kësaj dite sepse do dilni të humbur dhe do vuani. Nga ana tjetër mos kërkoni as të keni pushtet mbi të.

Akrepi

Dita e premte nuk do jetë shume e privilegjuar për të dashuruarit. Debatet do jenë të njëpasnjëshme dhe nuk do ndiheni të qetë.

Shigjetari

Gjatë kësaj dite do ia shprehni me çdo mënyrë dashurinë partnerit. Nuk do mungojnë as fjalët dhe as veprat, vetëm e vetëm qe ambienti ne çift te jete sa me i ngrohte.

Bricjapi

Bashkëpunimi në çift do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Do i sqaroni mosmarrëveshjet e vogla që keni pasur më parë dhe do ndiheni më të qetë.

Ujori

Disa nga ata që janë në një lidhje do kalojë një ditë delikate dhe të mbushur me debate. Do keni vështirësi, kështu që merrni masa nëse nuk doni t  shkoni në ndarje.

Peshqit

Nëse kohët e fundit keni pasur pasiguri ne jetën tuaj ne çift, të premten do jeni më të sigurt për atë qe doni. Mos keni druajte t’ia shprehni partnerit gjithçka që mendoni.

Pas