Kryesore

Horoskopi, 3 dhjetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:48 - 03/12/20 |
Opi Nion

Dashi

Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju bëjë shembull me një rast aspak të mirë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit në jetën tuaj. Një mirëkuptim më i mirë me bashkëshortin tuaj do të sjellë paqe dhe lumturi në shtëpinë tuaj.

Demi

Mendohuni mirë para se të merrni vendime gjatë ditës së sotme. Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Suksesi është padyshim i juaji, nëse bëni ndryshime thelbësore në kohën e duhur.

Binjakët

Pozicioni juaj financiar do të përmirësohet përmes fitimeve të papritura. Sot do të ketë një mungesë romance në jetën tuaj, pasi partneri/partnerja juaj mund të ketë disa probleme me shëndetin. Beqarët e kësaj shenje rekomandohen të dalin dhe të krijojnë kontakte me miq të rinj.

Gaforrja

Suksesi nga disa veprime në të kaluarën do të ngrejë besimin në vetvete. Të qenit inovativ do t’ju sjellë para shtesë. Motivoni fëmijët të përmbushin pritshmëritë tuaja. Por gjithashtu lejojini atyrë lirinë për të provuar dhe dështuar dhe më pas të provojnë përsëri.

Luani

Partneri/partnerja juaj mund të presë të bëni një përpjekje të veçantë për të sot. Do të keni disa arsye për tu ndjerë të kënaqur sot. Sa I përket aspektit profesional nuk parashikohen ndryshime.

Virgjëresha

Çështjet në pritje mund të bëhen më të errëta dhe shpenzimet do t’ju turbullojnë mendjen. Do të jetë një ditë e mirë për të rinovuar kontaktet dhe marrëdhëniet e vjetra. Ekziston mundësia për nisjen e një marrëdhënie të re romantike.

Peshorja

Përdorimi i pakujdesshëm i një pajisje elektroshtëpiake mund t’ju shkaktojë probleme. Tregohuni mirëkuptues dhe të dhembshur me të afërmit tuaj. Do të jetë një ditë e suksesshme për ata që merren me punë krijuese.

Akrepi

Të gjitha investimet tuaja duhet të bëhen me një perspektivë afatgjatë. Një lajm i mirë i papritur do të ndryshojë pozitivisht ditën tuaj. Mos tërhiq vëmendjen pa qenë e nevojshme në jetën tuaj në çift.

Shigjetari

Ju mund të merrni një dhuratë të papritur nga një mik apo i afërm. Jeta juaj në çift duket e qëndrueshme dhe e sigurt. Çështjet e taksave dhe sigurimeve do të kenë nevojë për vëmendje të veçantë.

Bricjapi

Ka gjasa të ndiheni shumë të lodhur për shkak të mungesës së pushimit. Investimet e bëra sot do të rrisin prosperitetin dhe sigurinë tuaj financiare. Tregohuni me takt sot me partnerin/partneren tuaj, pasi mund të mos jetë në humor.

Ujori

Jeta në çift mund të marrë një kthesë magjike sot. Një partneritet i ri do të provojë të jetë premtues në aspektin profesional. Nëse po përballeni me probleme ligjore, është dita e duhur për të vizituar një avokat.

Peshqit

Shmangni personat që kërkojnë hua vazhdimisht. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të lehtësojë atmosferën në shtëpi. Një romancë e re do t’ju bëjë të ndiheni mjaft mirë dhe të shijoni çdo moment./ Opinion.al

Pas