Kryesore

Horoskopi, 26 janar 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:56 - 26/01/20 |
Opi Nion

Dashi

Emocionet e tepërta mund të ndikojnë negativisht në sistemin tuaj nervor. Përpiquni t’iu përshtateni nevojave familjare. Partneri/partnerja juaj mund të ndihen të parëndësishëm krah jush sot, për shkak të axhendës suaj të ngarkuar.

Demi

Edhe pse do të kaloni një ditë të lodhshme, energjia në fund të ditës nuk do t’ju mungojë. Do të fitoni mjaftueshëm para, por rritja e shpenzimeve nuk do t’ju lejojë të kurseni. Sot do të jetë një nga ato ditë, kur gjërat nuk do të ecin ashtu siç duhet.

Binjakët

Largoni “errësirën” që po zhvillohet tek ju ditë pas dite. Ka gjasa të arrini një marrëveshje të re financiare, e cila do t’ju sjellë të ardhura. Tregoni pjekuri në marrëdhënien tuaj romantike.

Gaforrja

Problemet personale do t’ju ndikojnë në gjendjen psikologjike. Disa fatura të papritura mund t’ju rrisin borxhin. Ka gjasa të shtyni një udhëtim, për shkak të shëndetit të një anëtari të familjes. Shmangni personat që qëndrojnë krahë jush vetëm për kur kanë nevojë.

Luani

Do të përfitoni shumë në punë nëse tregoni durim. Bëni kujdes me fjalorin, pasi mund të shkoni drejt një debati të ashpër. Partneri/partnerja juaj do të bëjë përpjekje maksimale për t’ju bërë të lumtur.

Virgjëresha

Mos ndërmerrni vendime të nxituara, pasi mund të dëmtoni jo vetëm veten por edhe familjen. Gjendja financiare do t’ju përmirësohet, teksa do t’ju shlyejnë disa pagesa të prapambetura. Ka gjasa që bashkëshorti/bashkëshortja juaj të mësojë një diçka nga ju, që nuk ia keni treguar më parë.

Peshorja

Përpiquni të jeni më optimist nëse jeni në kërkim të një jete më të lumtur. Disa çështje të lëna pezull vazhdojnë t’ju tensionojnë. Do të ndiheni shumë mirë në krahët e partnerit/partneres suaj. Tregohuni i sinqertë dhe i vendosur në lidhje me veprimet tuaja.

Akrepi

Do të bëni disa ndryshime, të cilat do të ndikojnë pozitivisht në pamjen tuaj. Do të kaloni një ditë shumë të ngjeshur, por njëkohësisht mund të keni edhe disa të ardhura të papritura. Sa i përket jetës bashkëshortore, do të jetë dita juaj me fat.

Shigjetari

Do të çliroheni nga tensioni që keni përjetuar për një kohë të gjatë. Është koha e duhur të ndryshoni stilin e jetesës. Përmirësimi i të ardhurave do t’ju bëjë që të bëni disa blerje të rëndësishme. Sot ka gjasa të përjetoni dhimbjen e dashurisë.

Bricjapi

Ka gjasa të mos ndiheni mirë fizikisht, ndaj pushimi është shumë i nevojshëm. Sot do të përjetoni momente shumë të lumtura me partnerin/partneren tuaj, kështu që kushtojini sa më shumë kohë dashurisë.

Ujori

Ka ardhur koha që të ndryshoni sjelljen në familje. Punoni fort me familjarët për të ndarë me ta uljet dhe ngritjet me të cilat të përball jeta. Mos iu nënshtroni kërkesave të panevojshme të partnerit/partneres suaj.

Peshqit

Këtë ditë do të dëshironi t’ia përkushtoni njeriut të zemrës. Tregoni kujdes të veçantë gjatë ditës së sotme, në mënyrë që të shmangni një incident fizik që mund t’ju lëndojë./ Opinion.al

Pas