-Jetë dhe Stil

Horoskopi 23 Nentor, sipas Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:36 - 23/11/15 |
b.f

Dashi: ju mund të zbuloni një pjesë tuajën tek bashkëshorti  e cila është paksa e çuditshme. Ka të ngjarë që partneri ta pranojë këtë pjesë të personalitetit tuaj.

Demi: një trajtim alternativ i rekomanduar nga mjeku juaj, mund t’iu  ndihmoj të shëroheni nga një sëmundje fizike apo emocionale.

Binjakët: nëse ju dhe i dashuri juaj po ndjeni se gjërat po kthehen në rutinë, merrni parasysh një ofertë për një event ose festë.

Gaforrja: jeni në një fazë të harmonisë së jashtëzakonshme, një situatë që me siguri ju ndihmon të ndiheni më të qëndrueshëm dhe pozitiv.

Luani: në një bisedë të zakonshme me një profesor, mentor, apo këshilltarin tuaj shpirtëror, mund të jetë pikërisht ajo që ju duhet, e cila  mund të jetë karburanti i mendjes tuaj.

Virgjëresha:  është e vërtetë se të ardhurat tuaja i keni shijuar, por sot nuk mund të keni një shpenzim të papritur që duket se vjen nga askund.

Peshorja: sjellja e partnerit tuaj mund te perçajë ndjenjat tuaja pozitive. Bej cmos që marrëdhëina juaj të shkojë në rrjedhën e duhur.

Akrepi: nëse jeni zënë nga një valë e papritur pune në zyre, bëni më të mirën të shkëptueni nga kaosi. Merrni në kosnideratë të bëni një pushim dreke.

Shigjetari: Partneri  juaj mund të vendosë një barrierë  papritur në rrugën tuasj. Lëreni në një fazë qetësie përpara se të zbuloni motivimin e të dashurit tuaj.

Bricjapi: megjithëse gjithçka duket se po shkon mjaft mirë në karrierën tuaj këto ditë, ka shumë mundësi që vëmëndja juaj të përqëndrohet në shtëpi.

Ujori: merrni në kosnsideratë bisedën me një mësues, mentor, apo këshillues shpirtërior,  për një fushë që doni të mësoni më tepër. Zgjeroni horizontet tuaja.

Peshqit: një mundësi e paprituyr  për të bërë shumë para do të vijë në rrugën tuaj, për shkak të aftësisë tuaj. Kështu që përfitoni nga talenti juaj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas