Kryesore

Horoskopi 22 Shkurt 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:07 - 22/02/20 |
xhu lia

Dashi
Gjithmonë keni kohë për të mësuar gjëra të reja, kështu që edhe nëse dita juaj është e mbushur me pengesa, duhet të rezervoni të paktën një minutë ose dy për të eksploruar diçka të re. Në aspektin sentimental, do të merrni reagime pozitive.

Demi
Nëse do të ndodheni në një udhëkryq në jetën tuaj, duhet të merrni rrugën që mendja dhe jo emocionet, ju thotë se është e duhura. Tani për tani, ndjenjat i keni pak konfuze për të qenë tregues të mirë.

Binjakët
Partnerët tuaj të zakonshëm mund të mos jenë aq të gatshëm për të kaluar në një fazë tjetër, ose për të përfunduar një punë. Por, cilat janë opsionet tuaja? Kjo mund të jetë një kohë e mirë për të provuar t’i bëni gjërat vetë për një kohë të shkurtër. Kujdes me shpenzimet e pakontrolluara!

Gaforrja
Njerëzit do të jenë të gatshëm për t’ju shërbyer sot, aq sa do të filloni të ndjeheni si mbretër! A do të jesh një sundimtar i sjellshëm, apo i pamëshirshëm? Zgjedhja si gjithmonë varet nga ju. Por, mos harroni se ju nuk mund të jeni gjithmonë ai që ulet në fron.

Luani
Zhurma në jetën tuaj romantike do të amplifikohet sot, që do të thotë se ka shumë argëtim në pritje për ju! Koincidencat e lezetshme mund t’ju bëjnë të ndiheni më të gjallë se kurrë më parë. Një dhuratë mund të merrni sot, por jo domosdoshmërish mund të jetë materiale.

Virgjëresha
Rruga përpara jush është pak e trazuar tani. Nëse nxitoni, përpara mund të shtoni më shumë kaos në jetën tuaj sesa është e nevojshme. Prisni derisa pasiguria të zbehet dhe të keni një pamje më të qartë se ku duhet të shkoni.

Peshorja
Suksesi i përpjekjes suaj të fundit varet nga njerëzit e tjerë po aq sa varet nga ju, kështu që duhet të prisni që ata të jenë në një nivel me ju. Gjysma e situatës është jashtë kontrollit tuaj, kështu që mos merrni gjithë barrën.

Akrepi
Sot kushtet janë absolutisht të përsosura për ju që të bëni një veprim të guximshëm romantik, të merrni një hap të rrezikshëm biznesi ose t’i tregoni atij personi të caktuar atë që keni dashur t’i tregoni për një kohë shumë të gjatë. Hezitimi dhe frika janë gjëra të së kaluarës.

Shigjetari
Ka trazira në një nga miqësitë tuaja, por mos u shqetësoni shumë për këtë. Ky person po kalon shumë pasiguri në jetën e tij dhe nuk ka asgjë që mund të bëni për të ndihmuar. Fakti që problemet e tij po ndikojnë në marrëdhënien tuaj është diçka që duhet t’i bëni të qartë.

Bricjapi
Dy njerëz në jetën tuaj duhet të bashkohen dhe ju mund të jeni personi që do të ndihmoni për ta bërë realitet. Shikoni se çfarë mund të bëni për të qenë ndërmjetësi midis tyre.

Ujori
Gjërat që nuk i keni parë kurrë më parë papritmas po shfaqen para jush, duke kapur imagjinatën tuaj dhe duke ju dhënë disa ide se si të bëni disa ndryshime në jetën tuaj. Kjo është një ditë e shkëlqyeshme për të filluar para. Entuziazmi juaj do të jetë ngjitës.

Peshqit
Mundohuni të adoptoni një qëndrim të tipit opinionin tuaj mbajeni për vete. Bëj një lojë të sigurt. Ekziston mundësia që shefi juaj, ose një figurë tjetër e autoritetit do të shfaqë mendimin e tij për ju në një grup shoqëror.

Pas