Kryesore

Horoskopi, 17 Shkurt 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:10 - 17/02/20 |
Al Do

Dashi

Do të jeni në qendër të vëmendjes në një event shoqëror, ku do të merrni pjesë. Shiheni mirë një projekt që mund t’ju prezantohet sot, më pas vendosni nëse do ta merrni përsipër atë. Mund t’ju vijë një lajm i mirë nga një i afërm që jeton larg jush.

Demi

Do ta shijoni këtë ditë në maksimum, pasi gjërat do të jenë në avantazhin tuaj. Disa persona të kësaj shenje do të lumturohen pafund, pasi dikush do të vijë në familjen tuaj sot. Mos u dorëzoni ndaj kërkesave të partnerit/partneres suaj.

Binjakët

Këshillohet të kujdeseni më shumë për aspektin tuaj fizik. Investimet duhet t’i shmangni sot. Një lajm i papritur do t’ju ndriçojë ditën. Romanca do të pushtojë zemrën tuaj.

Gaforrja

Shanset për t’u shëruar nga një problem shëndetësor janë të larta. Është koha e duhur për të ndryshuar sjelljen tuaj dominuese në familje. Bashkëpunoni me familjarët duke ndarë uljet dhe ngritjet në jetën tuaj.

Luani

Përpiquni të mos tensionoheni për gjëra të vogla dhe të parëndësishme. Sot do të mund të kurseni para ashtu sikurse duhet. Sa i përket marrëdhënies në çift, përpiquni ta bëni partnerin/partneren tuaj të kuptojë, në mënyrë që lidhja juaj të jetë në drejtimin e duhur.

Virgjëresha

Beqarët e kësaj shenje mund të njihen me një person mjaft të veçantë, i/e cila do t’iu turbullojë mendimet. Megjithatë rekomandohet të mos ndani informacione personale me të. Sa i përket aspektit profesional, parashikohet një ditë tepër e ngarkuar.

Peshorja

Disa persona të kësaj shenje që mund të kenë marrë hua kohët e fundit, do ta kenë të vështirë ta shlyejnë. Natyra juaj kokëfortë mund të tensionojë prindërit. Duhet t’i kushtoni më shumë rëndësi këshillave të tyre.

Akrepi

Puna juaj e lodhshme do të vlerësohet maksimalisht së shpejti. Dëshira juaj do të përmbushet dhe gjithçka do t’ju duket më e lehtë. Mbrëmja me partnerin/partneren tuaj do të jetë mënyra më e mirë për tu relaksuar.

Shigjetari

Do të jetë një ditë e mirë sa i përket aspektit ekonomik, pasi në bazë të parave që mund të fitoni do të zgjidhni disa probleme që ju kanë munduar së fundmi. Partneri/partnerja juaj mund t’ju befasojë me një surprizë tejet të këndshme sot. Tregohuni më të duruar në punë, pasi mund të ndikojë negativisht në performancën tuaj.

Bricjapi

Do të ndiheni plot shpresë gjatë ditës së sotme. Do të keni një dëshirë të madhe për të dashuruar. Partneri/partnerja juaj do t’ju vlerësojë vazhdimisht. Tregohuni të duruar ndaj disa pengesave me të cilat mund të përballeni në aspektin profesional.

Ujori

Problemet personale mund t’ju shkatërrojnë lumturinë. Sa i përket aspektit ekonomik, mund të fitoni të ardhura atëherë kur nuk e prisnit. Mund ta ndriçoni jetën në çift me ide të veçanta për t’u argëtuar dhe për të qëndruar më shumë pranë njëri/tjetrit.

Peshqit

Do të ndiheni mirë nga ana shëndetësore, pavarësisht një agjende të ngarkuar në punë. Gjithashtu edhe në aspektin ekonomik, parashikohet një ditë e mirë. Sa i përket marrëdhënies në çift, pritet që së shpejti lidhja juaj të marrë një drejtim të rëndësishëm.

Pas