Sport

Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:33 - 26/06/20 |
el ida

Sot është hedhur shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë.

Ndeshjet e para do të luhen në 2 korrik, ndërsa ndeshjet e kthimit në 15 korrik.

Kukësi-Teuta dhe Bylis-Tirana janë skuadrat që do të përballen për një vend në finalen e kompeticionit të dytë për nga rëndësia në futbollin shqiptar.

Finalja e Kupës së Shqipërisë do të zhvillohet më 2 gusht./Opinion.al

Pas