-Jetë dhe Stil

Hetim penal për kameramanen që goditi emigrantët sirianë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:33 - 09/09/15 |
root

Kameramania hungareze e cila u bë e njohur pasi goditi emigrantët sirianë, është shkarkuar nga televizioni ku punonte dhe do të përballet me një hetim penal. Në një komunikatë për mediat, televizioni N1TV njoftoi pushimin nga puna të kameramanes së dhunshme. “Sot, një kolege nga N1TV bëri një sjellje të papranueshme në qendrën Roezke. Ajo është shkarkuar menjëherë nga puna”, thuhet në komunikatën e televizionit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas