Aktualitet

Heqja e kufirit me Kosovën, Rama nxjerr videon: Gjatë gjithë vititBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:14 - 03/07/22 |
el ida

Pas mbledhjes së 20 qershorit dhe vendimit të dy qeverive për të hequr kontrollet kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë përgjatë sezonit veror, kryeministri Rama, ndërsa ndan një video në Instagram, shprehet se këto kontrolle do të jenë të hequra përgjatë gjithë vitit.

“Pushimet e para pa kufi mes Shqipërisë dhe Kosovës dhe kështu tash e tutje, përvit e për krejt vitin”, shkruan Rama./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Pas