Life Style

Halloween në Kiev, Putin i “lidhur” dhe i kapur “rob”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:23 - 01/11/22 |
Opi Nion

Në Kiev, banorët kanë menduar mes sirenave të luftës, edhe për Halloween dhe gjithçka ia kanë dedikuar Vladimir Putinit.

Të varur e të lidhur, e shohin kryeqytetasit presidentin rus, në instalacionin që sipas tyre është vërtet frymëzues, sepse pas 8 muajsh luftë, vetëm këtë dëshirojnë, që Vladimir Putin të kapet rob e të lidhet në mes të qytetit.

Pas