InstaBIZ

Gruaja e Bashës nxjerr foton e fëmijërisë dhe përcjell një urim të veçantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:03 - 14/01/21 |
Doriana Çepunaj

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka uruar të atin për ditëlindje, në një formë të veçantë.

Në një postimi në rrjetin social Instagram, krahas një fotoje nga fëmijëria ku shfaqet bashkë babain, Aurela shkruan: “Edhe 100 tata”.

Foton e ka shoqëruar me këngën “Balluket e ballit moj”, duke bërë kështu humor me “look-un” e saj gjatë fëmijërisë./Opinon.al

Pas