Aktualitet

Greqi /23-vjeçari shqiptar humb jetën në aksidentBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:55 - 18/07/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në ishullin Kos të Greqisë.

Sipas mediave greke, makina e drejtuar nga 23-vjeçari, i cili punonte në një hotel, fillimisht është përplasur me një taksi dhe më pas ka goditur një grua që ishte duke ecur në trotuar. Menjëherë pas kësaj automjeti ka rrëshqitur.

Si pasojë e goditjeve 23-vjeçari shqiptar ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ndërkohë u dërguan në apital dy të plagosurit, taksisti me të cilin u përplas fillimisht mjeti i 23-vjeçarit dhe gruaja që ishte duke ecur.

Pas