Kronikë

Gramsh/ Minibusi bie në përrua, ka viktima dhe të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:07 - 10/07/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Gramsh. Një minibus ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një përrua në aksin Gramsh-Kërpiç, pranë fshatit Bregas.

Sipas informacioneve, nga aksidenti ka humbur jetën një person rreth 25 vjeç, teksa disa të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Aktualisht policia është në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit të rëndë./Opinion.al

Pas