Kronikë

Goditi mjekun në Elbasan, arrestohet i riu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:25 - 21/11/20 |
Opi Nion

Një 29-vjeçar është arrestuar nga Policisë e Elbasanit, pasi ka goditur dhe ka kanosur me fjalë një mjek në urgjencën e Spitalit.

I riu me iniciale K.G., banues në këtë qytet ka kanosur mjekun 55-vjeçar Shefki Kullolli, i cili ndodhej në urgjencën e Elbasanit kur ndodhi ngjarja.

Policia nuk bën të dituar motivet e ngjarjes./ Opinion.al

Pas