Kronikë

Goditi disa herë me thikë 37-vjeçarin, Policia e Tiranës arreston të riun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 21/01/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë me autor një 19-vjeçar është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë të ditur se një 19-vjeçar ka goditur me thikë duke plagosur rëndë një 37-vjeçar me inicialet I.Z.

Për këtë ngjarje është njoftuar policia e cila ka kryer kontroll në zonë dhe pas 2 orësh ka arrestuar tek shinat e trenit të riun.

37-vjeçari ndodhet ende në spital në gjendje kritike për jetën. Ende nuk janë zbardhur motivet e ngjarjes ndërkohë që materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën “Plagosja e rëndë me dashje”. /Opinion.al

Pas