InstaBIZ

Gjyste Vulaj nxjerr gjoksin më shumë seç duhet dhe qenka tepër në formë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:45 - 28/07/18 |
b.f

Gjyste Vulaj është emër shumë i dashur për publikun.

Së fundmi, Vulaj ka publikuar një foto ndërsa filmon veten e që tregon më shumë se ç’duhet nga gjoksi i saj.

Gjyste prej vitesh është e martuar por që ende shfaqet në top-formë. Në projekte muzikore ka kohë që nuk është e angazhuar por vazhdon të jetë aktive në mbrëmje të shumta./opinion.al

Pas