Kronikë

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Zvërnec, ja dyshimet e para


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:53 - 13/06/20 |
Al Do

Një person është gjetur i pa jetë mesditën e sotme në Zvërnec të Vlorës.

Policia bën me dije se rreth orës 14:45 në Triport është gjetur trupi i pajetë i një 60-vjeçari me inicialet A. J.

Trupi është gjetur panë molit të peshkimit dhe viktima ka qenë aty duke peshkuar.

Nga kqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune, dyshohet se vdekja mund ti ketë ardhur për shkak të infarktit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme./ Opinion.al

Pas