Aktualitet

Gjendet një pako e dyshimtë në Vlorë, policia në vendngjarje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:02 - 25/04/22 |
Opi Nion

Një pako e dyshimtë e zezë është gjetur sot në zonën e plazhit në Vlorë. Policia bën me dije se grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryejnë veprimet e mëtejshme për zbulimin dhe përcaktimin e përbërjes së saj. Ndërkohë efekivët kanë vënë perimetrin e sigurisë në vendngjarje.

“Më datë 25.04.2022, rreth orës 14:40, në lagjen ” 1 Maji”, Vlorë, në zonën e plazhit të vjetër është konstatuar një pako e vogël, e zezë, e mbështjell me plasmas me ngjyrë të errët.

Grupi hetimor me ekspertët përkatës po kryejnë veprimet e mëtejshme për zbulimin dhe përcaktimin e përbërjes së saj. Shërbimet e policisë kanë marrë masa duke vendosur perimetrin e sigurisë”-njofton policia.

Pas