Kronikë

Gjendet i vdekur një emigrant sirian në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:30 - 02/06/20 |
Opi Nion

Trupi i pajetë i një të riu është gjetur mëngjesin e sotëm në lagjen nr.1 të Durrësit. Sipas informacioneve të para bëhet fjalë për një shtetas sirian rreth 20 vjeç.

Në trupin e tij ka njolla gjaku çfarë shton dyshimet se mund të jetë vrasje. Do jetë ekspertiza mjeko ligjore që do të vendosë shkakun e vdekjes së të riut që u gjet pranë ish-hotel “Vollgës” në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj./ Opinion.al

Pas