Kronikë

Durrës/ Banesa përfshihet nga flakët, humb jetën e moshuara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:38 - 02/06/20 |
Opi Nion

Një tjetër viktimë është regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit. Mësohet se një banesë është përfshirë nga zjarri në katin e dytë të saj. Si pasojë e zjarrit, ka humbur jetën 70-vjeçarja D.K., e cila jetonte e vetme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen nr.10 të qytetit, ndërkohë Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve./ Opinion.al

Pas