Kronikë

Gjendet i pajetë një person në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:14 - 30/03/22 |
Opi Nion

Një person i paidentifikuar është gjetur i pajetë ditën e sotme në rrugën “Dhimitër Xhuvani”, në lumin Lana në Tiranë.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas