-U tha në Opinion

Gjata:Në Shqipëri Batonin e do vetëm Rama, nuk di ta dojë ndonjë shqiptar tjetër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:23 - 28/10/21 |
Opi Nion

Juristi Çlirim Gjata ka folur lidhur me situatën e brendshme të PD. Gjatë diskutimeve në emisionin “Opinion”, Gjata shkëmbeu batuta me analistin Baton Haxhiun.

Gjata tha se Haxhiu përhap në Shqipëri propagandën e kryeministrit Edi Rama, ndërsa citoi dhe një thënie që sipas tij, e ka thënë Rama për Haxhiun.

Gjata: Është mjeshtër Batoni, ka shkollë për atë punë.

Fevziu: E ka për drejtësi shkollën

Gjata: Po, ç’muhabet. E ka thënë Edi Rama mo burrë, në Kosovë i ka thënë s’të duan hiç, në Shqipëri të dona fortë. Në shqipëri e do Edi Rama se njeri tjetër nuk di që e do Batonin dhe është normale.

Haxhiu: Është vështirë të bisedosh me një njeri jo etik./ Opinion.al

Pas