InstaBIZ

Gigi Hadid dhe Joe Jonas përballen 4 vite pas ndarjes


               Publikuar në : 09:34 - 23/06/19 |
xhu lia

Kohë më parë dy personazhet e njohur Gigi Hadid dhe Joe Jonas  kanë qenë një nga çiftet më të diskutuar dhe pas më shumë se 4 vite nga ndarja e tyre janë përballur me njëri-tjetrin.

Modelja e njohur Hidid ka sfiluar për “Paris Fashion Week” dhe në këtë event ka qenë i pranishëm edhe Joe Jonas.

Këngëtari ndodhej në rreshtin e parë të pasarelës teksa moelja sfilonte. Megjithatë situata mes dy ish-partnerëve nuk u duk aspak e sikletshme, sepse të ata kanë qenë bashkë vetëm për disa muaj gjatë vitit 2015-të.

Tashmë Joe është prej vitesh i dashuruar me aktoren Sophie Turner. Pritet që këtë verë ata të kurorëzojnë lidhjen e tyre në martesë, ndonëse një ceremoni e realizuan në muajin Maj në Las Vegas në fshehtësi të plotë./Opinion.al

Pas