InstaBIZ

Georgina i bën dhuratën luksoze Ronaldos për ditëlindjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:33 - 06/02/22 |
Opi Nion

Jo vetëm Cristiano Ronaldo di të surprizojë partneren e tij! Georgina e ka befasuar së fundmi futbollistin me një dhuratë marramendëse për ditëlindjen e 37-të tij, një Cadillac Escalade. Kjo dhuratë ka një çmim fillestar prej afro 150,000 £.

Me siguri kjo ka qenë një ndër dhuratat më të bukura që CR7 ka marrë në ditën e tij speciale.

Sjellim në vëmendje se në muajin Prill, bukuroshja spanjolle Georgina do të sjellë në jetë binjakë.

Ata kanë një vajzë katërvjeçare të quajtur Alana dhe Cristiano është baba i tre fëmijëve të tjerë – Eva dhe Mateo katërvjeçare dhe Cristianinho 11 vjeç.

Pas