-Kulturë

Berisha e citon në “Opinion”, autori amerikan ndan videon në TuiterBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:06 - 06/02/22 |
Opi Nion

Mat Palumbo, ka ndarë në Tuiter një video të emisionit “Opinion”, në të cilin ka qenë i ftuar ish-kryeministri Berisha.

Autori i librit “Njeriu pas perdes: Brenda rrjetetit sekret të George Soros”, ka shkëputur nga videoja një fragment, në të cilin Berisha citon pikërisht librin në fjalë, një best seller i New York Times. “Një zgjedhje shumë e mirë”, shkruan Palumbo referuar videos, ku citohet libri i tij.

“Është botuar një libër këto ditë dhe është një bestseller dhe ka rastin Berisha aty”, shprehet ndër të tjera Berisha në videon e ndarë nga Palumbo./Opinion.al

Pas