InstaBIZ

Gent Zenelaj baba për herë të dytë, vjen në jetë Aria


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:02 - 16/11/15 |
root

Aktori i humorit Gentian Zenelaj, është bërë baba për herë të dytë. Vogëlushja ka ardhur në jetë pak orë më parë dhe aktori shprehet shumë i emocionuar për këtë takim të parë mes tyre. Ja çfarë shkruan ai në Facebook:

” Përshëndetje zonjushe….
Ju kerkoj falje por zemra po me rreh kaq fort sa fjalët më struken në grykë…më kupto…kam 9 muaj që të pres…kam 9 muaj që të ndjek…kam 9 muaj që të kam pjesë e ëndrrave të mia.Kam numëruar çdo sekond….çdo minutë Dhe ma beso në mendjen time e kam menduar me mijëra herë këtë takim të parë me ty..dhe që në këtë takim të parë premtoj që do kujdesem për ty Princesha ime.Do të dua deri në pafundësi bija ime. Falenderoj zotin që ti je këtu. Po le të prezantohemi njëherë.
Ju si quheni zonjushe???
ARIA??
Mirë se erdhe ARIA.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas