Bota

Gaz në metronë e Londrës, në kërkim dy persona


               Publikuar në : 09:12 - 21/07/19 |
Al Do

Policia angleze ka shpallur ne kërkim dy persona te cilët kane hedhur gaz ne metronë e Londrës.

Ende nuk është bërë e ditur prapavija e kësaj ngjarjeje. Një numër i madh personash janë nxjerrë jashtë një stacioni metroje për shkak të vështirësive në frymëmarrje

Policia ka shpërndarë fotot e dy te rinjve dhe ka kërkuar ndihmën e qytetareve për zbulimin e tyre.

Pak minuta pas kësaj ngjarjeje është hakeruar edhe faqja e Scotland Yard ( policise londineze) ne Twitter. /Opinion.al

Pas