Kronikë

Futet në det për t’u larë, ndërron jetë pushuesi nga Kosova


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:18 - 06/09/20 |
Al Do

Një pushues nga Kosova, është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Velipojës.

Viktima, rreth 75 vjeç, është ndjerë keq në momentin që është futur në ujë.

I moshuari nga Kosova është nxjerrë me shenja jete nga uji, por gjendja e tij shëndetësore është komplikuar më tej dhe ka ndërruar jetë.

Shkaku i vdekjes dyshohet të jetë një atak kardiak.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, ndërkohë që trupi po dërgohet në morgun e spitalit të Shkodrës./ Opinion.al

Pas